Wellness A Relax Orea Hotel Pyramida

Rezervace ubytování v Praha

Wellness A Relax

 

OTEVÍRACÍ DOBA ACTIVE ZONE
7:00 – 22:00

 

Pro vstup do Active Zone musí návštěvník splnit alespoň jednu z následujících podmínek:

 

-Certifikát MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID – 19 (přičemž musí uplynout alespoň 14 dní od druhé dávky očkování, v případě jedno dávkového schématu pak 14 dní od aplikace).

-Potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 (přičemž nesmí uplynout více než 180 dní od prvního pozitivního PCR nebo antigenního testu).

-PCR test (ne starší než 72 hodin) bude akceptován jen v případě, že osoba zahájila očkování, ale ještě ho plně nedokončila nebo neuběhla lhůta 14 dní po očkování. Stejně tak bude PCR test uznáván osobám, které se nemohou nechat naočkovat pro kontraindikaci (to je zapotřebí prokázat záznamem v Informačním systému indikačních nemocí (ISIN)).

-Děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.

-Děti od 12 do 18 let musí prokázat bezinfekčnost certifikátem o provedeném očkování nebo potvrzením o prodělání nemoci nebo PCR testem.

 

Navštivte naši Active Zone v OREA Hotelu Pyramida**** a načerpejte novou energii v bazénu nebo finské sauně s relaxační místností nebo ve fitness. V posilovně je k dispozici 11 posilovacích strojů, činky, kardio stroje, synchro, bike a wave. Díky nářadí Arke si můžete zlepšit koordinaci, stabilitu, rovnováhu, pružnost a obratnost. Vybrat si také můžete ze široké nabídky masáží jako je švédská masáž, relaxační masáž nohou, havajská masáž lomi lomi, havajská masáž lávovými kameny, čokoládová masáž a kosmetická masáž obličeje a dekoltu. Svěřte se do rukou profesionálních masérů, kteří Vás zbaví bolestí a uvolní Vaše namáhané svaly.

Na bazén a fitness je možné využít kartu MultiSport.

Pokud si přejete rezervovat termín procedur před vaším příjezdem nebo máte-li jakýkoliv dotaz kontaktujte nás, prosím, na tel.: (+420) 233 102 993 e-mailu: activezone.pyramida@orea.cz

 

 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Fotogalerie

Online booking