REFERENCE

 

 alt

"Ráda bych Vám osobně, a všem Vašim dalším kolegům a kolegyním (na recepci, cateringu, úklidu ...) jménem celého našeho organizačního týmu poděkovala za absolutně perfektní přípravu a za nerušený průběh našich dvou konferencí, které se konaly 29.4. - 1.5.2016. Byla to skutečná radost s Vámi a s Vašimi kolegy spolupracovat!"

Hanka Vošahlíková, Organizační tým, Medical Healthcom spol. s r.o.

 

 

alt

"Za naši firmu bych Vám chtěla poděkovat za perfektní organizaci, vstřícnost zaměstnanců  a velmi příjemné prostředí pro naše kongresy. Byli jsme velmi spokojeni s Vaším přístupem a službami."

Milena Kubelková, VIVAX Management (CZ) s.r.o.

 

 

alt

"Chtěla bych Vám za celý organizační tým Univerzity Karlovy poděkovat za perfektní zázemí a naprosto profesionální služby během konference asijských a evropských rektorů ASEM (ARC5), která se uskutečnila ve dnech 6. - 8. dubna 2016 v Praze."

 

Veronika Hunt Šafránková, ředitelka odboru zahraničních vztahů, Univerzita Karlova

 

 alt

"Velmi Vám a celému hotelu Pyramida děkujeme za vytvoření skvělého zázemí pro náš implantologický kongres a za velmi vřelý přístup nejen k nám, ale také našim přednášejícím a hostům."

Klára Černá, asistentka MUDr. Hrkala, Stomatologické centrum HDC Kladno - MUDr. Jiří Hrkal

 

altalt

"Obě naše konference pořádané ve vašem hotelu měly velký úspěch. Všechno šlo hladce, jídlo bylo velmi dobré, přestávky na kávu dobře načasované, zasedací místnosti plně připravené, lidé byli spokojeni s hotelovými pokoji, neměli jsme vůbec žádné problémy s AV... Tajemství úspěšné konference spočívá také v dobré přípravě a jak můj kolega z Velké Británie tak i já, jsme byli zvláště spokojeni v průběhu všech těch měsíců společné připravy. Našli jste vždy rychlé řešení každé otázky a vše tak bylo jednoduše dokonalé, před i během obou konferencí. "

Danny Vancoppernolle, generální tajemník, DYADIS 

 

Výsledek obrázku pro logo pfizer

“Ráda bych poděkovala za příjemnou a vstřícnou spolupráci s týmem Orea hotelu Pyramida. V rámci námi konané akce proběhlo vše naprosto v pořádku. Kolegové byli spokojeni s příjemným prostředím, službami a v neposlední řadě s výtečnou kuchyní. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci."

Mgr. Alice Mikešová, Assistant, Pfizer Essential Health Czech Republic

 

  

ADRA Česká republika  

“Rád bych Vám jménem svým i jménem humanitární organizace ADRA poděkoval za Vaše služby i spolupráci při organizování ADRA EU konference v Praze. Jednotliví ředitelé kanceláří ADRA, kteří přijeli ze 40 zemí světa, hodnotili Orea Hotel Pyramida jako velice příjemný, se skvělou polohou i ochotným personálem. Také jsme ocenili vstřícnost hotelové kuchyně v přípravě rozmanité vegetariánské stravy."

Radomír Špinka, ředitel ADRA o.p.s. 

 

 

"Děkujeme celému týmu hotelu Pyramida za komplexní služby v rámci konání  mezinárodního workshopu  Discourse relations in multilingual context (KONTAKT II), který se uskutečnil ve dnech 20. a 21. října 2016. Oceňujeme zejména profesonální přístup a ochotu veškerého personálu. Rádi služeb hotelu  opět využijeme."

PhDr. Šárka Zikánová, vedoucí projektu, ÚFAL MFF UK

 alt

"Chcem Vám poďakovať v mene spoločnosti Vivax Management a Allergy Therapeutics za perfektnú prípravu akcie: Škola anafylaxe. Akcia prebehla 25.10.v salónku Lužnice,  bez akýchkolvek problémov a k našej spokojnosti. Naše poďakovanie patrí aj Ladislavovi, ktorý nás obsluhoval, bol veľmi ústretový a vyhovel všetkým naším požiadavkám a nebolo ich málo.“

Andrea Cotteli,  VIVAX Management (CZ) s.r.o.