O Hotelu

Orea Hotel Pyramida v Praze

Chtěli byste strávit klidný pobyt a přitom být jen pár minut od historického centra Prahy s výbornou dopravní dostupností? Pak je pro Vás Orea Hotel Pyramida tím pravým místem.Hotel disponuje 351 pokoji a apartmá, restaurací Energy Wine & Pasta, restaurací Bohemia, lobby barem Franz Kafka, multifunkčními konferenčními prostory a relax centrem s bazénem a saunou. Hotel je situován v pěší vzdálenosti od Pražského hradu, Lorety, Strahovského kláštera a Malé Strany. Je výborně dostupný jak MHD, tak i automobilem, který je možné zaparkovat na hotelovém parkovišti. Náš profesionální tým je připraven udělat maximum pro Váš klidný pobyt či organizaci akce. 

Na Vaši návštěvu se těší 

Váš Tým Orea Hotelu Pyramida

Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Hotel Pyramida

Bělohorská 24
Praha 6 169 01
Česká republika

Tel: +420 233 102 111
Info linka: +420 800 12 00 12
E-mail: pyramida@orea.cz

Rezervace ubytování

Rezervace provedená z těchto stránek zaručuje nejnižší dostupnou cenu ubytování v našich hotelech

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.