O Hotelu

Orea Hotel Pyramida v Praze

Chtěli byste strávit klidný pobyt a přitom být jen pár minut od historického centra Prahy s výbornou dopravní dostupností? Pak je pro Vás Orea Hotel Pyramida tím pravým místem.Hotel disponuje 336 pokoji a apartmá, restaurací Energy Wine & Pasta, restaurací Bohemia, lobby barem Franz Kafka, multifunkčními konferenčními prostory a relax centrem s bazénem a saunou. Hotel je situován v pěší vzdálenosti od Pražského hradu, Lorety, Strahovského kláštera a Malé Strany. Je výborně dostupný jak MHD, tak i automobilem, který je možné zaparkovat na hotelovém parkovišti. Náš profesionální tým je připraven udělat maximum pro Váš klidný pobyt či organizaci akce. Naše pokoje jsou Vám k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin a v den odjezdu do 12:00 hodin.

Na Vaši návštěvu se těší 

Váš Tým Orea Hotelu Pyramida

Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Hotel Pyramida

Bělohorská 24
Praha 6 169 01
Česká republika

Tel: +420 233 102 111
Info linka: +420 800 12 00 12
E-mail: pyramida@orea.cz

Rezervace ubytování

Rezervace provedená z těchto stránek zaručuje nejnižší dostupnou cenu ubytování v našich hotelech

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.